UA /
RU

Скільки необхідно часу для створення дизайн-проекту квартири

Завжди замовники у нас запитують за який час створюється проект. Адже потрібно розрахувати час на проект, ремонт, виготовлення меблів і зрозуміти, коли вже настане цей радісний момент –новосілля.

Перш за все потрібно зрозуміти, що проект середньостатистичної квартири 60-100 кв.м. НЕ створюється за 1 тиждень і навіть не за 2. Це процес, який складається з декількох послідовних етапів, коли непродумавши і незатвердивши один з них, неможливо приступити до наступного.
В середньому на проект квартири 60-100 кв.м. необхідно 2,5-3 місяці, іноді цей час може затягнуться до 4-5 місяців.
Отже, в середньому на проект квартири 60-100 кв.м. необхідно 2,5-3 місяці, іноді цей час може затягнуться до 4-5 місяців. Чому так? Давайте наприклад візьмемо етап створення планувальних рішень. На це ми беремо термін 7 раб. днів. За цей період ми перебираємо десятки варіантів розміщення меблів і перепланування приміщень і видаємо вам 2-3 кращих варіанти. В ідеальному світі ви виберете один з них і ми приступимо до ескізу. Але найчастіше щось подобається з одного варіанта, щось з другого, а щось було круто зроблено у сусіда. Тоді буде потрібно ще пару днів на створення нового варіанту, а якщо ви ще взяли час подумати, у кого це 2 дні, а у кого – тиждень. Ось і додайте цей час до озвучених термінів.

Бажаєте отримати свій омріяний дизайн-проект вчасно?
Ось декілька наших рекомендацій

1
Як тільки у вас з'явилася можливість потрапити у квартиру - запрошуйте дизайнера на обмір та відразу ж починайте підготовку проекту.
Якщо будинок вже побудований, то це можливо, навіть якщо немає ще ключів. Домовтесь про день та час з відділом продажу або виконробом будинку - це реально.
2
Коли ви вже почали роботу над дизайн-проектом, не затягуйте з прийняттям рішень.
Адже в цей час процес зупиняється, ми чекаємо від вас реакції та коментарів, щоб продовжити роботу.
3
Будьте з дизайнером партнерами, а не людьми, які весь час сперечаються та не можуть прийти до одного спільного рішення.
А щоб цього не трапилось обирайте дизайнера за портфоліо, а не за найнижчою ціною. Необхідно обрати саме ту студію або дизайнера з яким ви будете на одній хвилі. Підійдіть до цього питання серйозно.
Ваша Юлія Максименко і команда
JULIA MAX interior design.

Замовити консультацію дизайнера