UA /
RU

Умови використання сайту


Умови користування сайту і використання інформації, розміщеної на сайті http://julia-max.com в мережі Інтернет (далі - Умови, Сайт, Інформація).

 1. Дані Умови є обов'язковими для всіх без винятку осіб, які самостійно на свій розсуд обробляють Інформацію (текстову, графічну, фото, відео контент, розміщений на Сайті), а саме: переглядають, копіюють, цитують, передають, переводять, транслюють, передруковують, коментують , а також використовують Інформацію будь-яким іншим способом, розміщену (наявну) на Сайті, (далі - Користувачі) і не є розпорядниками (модераторами, адміністраторами Сайту) і / або власниками відповідної Інформації (авторами, власниками виключних майнових прав).
 2. Студія JULIA MAX і редакційна команда Сайту доводять до відома всіх осіб, які відповідно до умов п. 1 Правил є Користувачами Інформації з Сайту, про те, що будь-яке використання (обробка) Інформації, наявної (розміщеної) на Сайті, здійснюється ними в порядку і на умовах норм статті 634 Цивільного кодексу України (Договір приєднання).
 3. У зв'язку з зазначеним в п. 2 Правил, Користувачі безумовно і без заперечень згодні з цими правилами, визнають, враховують і беруть їх до виконання під час будь-якого використання Інформації з Сайту і здійснення ними діяльності на Сайті.
 4. Всі виключні майнові і немайнові авторські права на інформацію (матеріал), що розміщується на Сайті, належать власнику сайту і керівнику студії JULIA MAX Юлії Максименко, а так само автору такої Інформації, якщо в тексті не вказується інше.
 5. Під час користування Сайтом і використання Інформації з Сайту Користувачі зобов'язуються дотримуватися і виконувати наступні обмеження, застереження, умови, вимоги:
  1. Текстові матеріали (об'єкти авторського права), розміщені на Сайті (далі - Матеріали), можуть бути використані Користувачами без отримання письмового дозволу відповідальних (уповноважених) осіб Сайту і на безоплатній основі виключно за умови розміщення гіперпосилання на сайт.
  2. При копіюванні з Сайту текстових матеріалів і / або комбінованих Матеріалів, що містять текстову частину, для інтернет-видань обов'язковим є пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на сторінку Матеріалу, який копіюється. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання Матеріалів. Гіперпосилання має бути розміщена в підзаголовку або в першому абзаці Матеріалу. При повному або частковому усному цитуванні Матеріалів з Сайту обов'язковим є усна посилання (для теле- і радіопрограм) і письмове посилання (для друкованих видань).
  3. Використання фотоматеріалів фотографів Сайту дозволяється тільки за умови розміщення під ними копірайту: http://julia-max.com
  4. Забороняється будь-яке використання фото-, графічних, відео-, аудіо- та інших матеріалів, розміщених на Сайті і що належать третім особам.
  5. Забороняється будь-яке комерційне використання Інформації, відтворення текстів або їх фрагментів з метою комерційної реалізації права доступу до цієї інформації та / або публічних (масових) трансляцій, показів, демонстрацій.
 6. Користувачі, які систематично порушують ці правила, можуть бути заблоковані уповноваженою особою Сайту (обмежені, позбавлені в доступі до Інформації Сайту) на певний час або назавжди.
 7. Користувачі використовують Сайт виключно на власний ризик і в рамках чинного законодавства України та несуть відповідальність за свою діяльність, дії або бездіяльність, які тим чи іншим чином було використано на Сайті і / або вчинені з використанням Інформації Сайту.
 8. Якщо Користувач пропагує, дублює, висвітлює будь-які Матеріал або сервіс з Сайту в Facebook, Twitter чи інших сервісом в мережі Інтернет, то такі дії регулюються відповідним документом, що регулює права і обов'язки сторін Facebook, Twitter чи іншого сервісу в мережі Інтернет.
 9. Студія JULIA MAX і / або редакційна команда Сайту повідомляють, а Користувачі усвідомлюють і погоджуються, що сервер сайту автоматично записує певну інформацію про відвідування (використанні) Користувачем Сайту (елементів, сервісів Сайту) - тобто доступ до Сайту через браузер, додатки або інші клієнти . Ці журнали сервера можуть містити веб-запити, IP-адреса, тип і мова браузера, дату і час запиту, а також містити один або кілька файлів cookie, за якими можна визначити браузер або аккаунт або особа (у випадках, встановлених законодавством). Призначені для користувача повідомлення - коли Користувач в процесі взаємодії при використанні Сайту відправляє повідомлення, в тому числі в службу підтримки, - можуть зберігатися і оброблятися для відповідей на питання і вдосконалення функціонування Сайту і сервісів. Для зв'язку з Користувачем може використовуватися адреса електронної пошти та контактний номер телефону надані Користувачем.
 10. Студія JULIA MAX і / або редакційна команда Сайту має право на обробку Інформації, добровільно наданої Користувачами через Сайт, електронну пошту, шляхом телефонних дзвінків, письмових листів, і передбачає також використання такої Інформації, в тому числі і з метою маркетингових досліджень і таргетингу на Сайті .
 11. Студія JULIA MAX і / або редакційна команда Сайту ні в якому разі не несе відповідальності за будь-які прямі, непрямі збитки, збитки понесені у зв'язку зі сплатою штрафних санкцій, або будь-які збитки взагалі, навіть якщо їм було заздалегідь повідомлено про можливість такого збитку, в зв'язку з використанням і / або неможливістю використання Сайту.
 12. Студія JULIA MAX і / або редакційна команда Сайту не несе відповідальності за повну або часткову втрату контенту Сайту, а також за недостатню якість або швидкість перегляду такого контенту.

 13. Студія JULIA MAX і / або редакційна команда Сайту має право:
  1. Використовувати адреси електронної пошти та інші добровільно повідомлені дані зареєстрованих користувачів для розсилки повідомлень,
  2. переносити повідомлення в інший розділ, якщо, на їх думку, вони стосуються відповідної тематики,
  3. використовувати надані Користувачами об'єкти авторського права на Сайті, в тому числі (але не виключно) твори, статті, фотографії, відео, графіку на умовах цих правил і досягнутих домовленостей,
  4. заблокувати аккаунт (обліковий запис) Користувача на Сайті, в разі порушень цих правил,
  5. в будь-який час закрити будь-який ресурс (сервіс) Сайту як з так і без попереднього повідомлення Користувача. В такому випадку Студія JULIA MAX і / або редакційна команда Сайту не несе відповідальності за припинення доступу до своїх ресурсів на Сайті.
 14. Редакційна команда сайту має право додавати, змінювати, видаляти, доповнювати Матеріали, Інформацію та структуру Сайту, в будь-який час закрити Сайт (елемент Сайту) без попереднього повідомлення користувачів.
 15. У разі порушення будь-якого пункту цих правил, Студія JULIA MAX зберігає за собою право захищати свої права та інтереси шляхом подачі скарг до правоохоронних органів та позовних заяв до судових органів.
 16. У разі виникнення будь-яких розбіжностей щодо тлумачення або застосування положень Правил, переважну силу матиме текст російською мовою.

Студія JULIA MAX і редакційна команда Сайту: http://julia-max.com